Z sieci

Buszując w sieci w poszukiwaniu szegoś (nie wiadomo czego) często spotykamy różne dziwne a czasami ciekawe rzeczy. Postanowiłem zatem utworzyć kategorię różnymi dziwadztwami. Oto one:

 • Kolej u naszych wschodnich sąsiadów

  W sieci znalazłem trochę fajnych fotek związanych z moim starym zamiłowaniem do kolei. Nie mogłem się oprzeć ściągnięciu tych zdjęć i umieszczeniu ich na swojej stronie. A oto i one: Zdjęcia pochodzą ze strony: englishrussia.com /2008-10-09/ Więcej »

 • Dzisiaj mój kolega Rafał się żeni

  I z tego powodu postanowiłęm ustawić bramkę. Flaszkę znalazłem, problem był jedynie taki, że trochę w niej jeszcze było parę kropel trunku. Nie udało mi się znaleźć żdnej butelki godnej przechowywania takiego płynu jak taka nie duża szklana ze smoczkiem :). Skoro już znalazłem to przelałem i niech czeka na odpowiednią okazję. Drugi probelm jaki napotkałęm podczas przygotowy ... /2008-09-20/ Więcej »

 • Na dobry humor

  Jedna z korporacji branży IT opracowała dyski twarde o nieskończonej pojemności. Mają trafić na rynek jak tylko skończą się formatować. - Czym różni się doświadczony informatyk od początkującego? - Początkujący uważa, że 1KB to 1000B, a doświadczony jest pewnien, że 1km to 1024m. Podchodzi informatyk do fortepianu i ogląda wnikliwie: -Hmm, tylko 84 klawisze, z czego 1/3 funkcyjnych, wszystkie nieopisane, chociaż... shift naciskany nogą. Oryginalnie. /2008-09-04/ Więcej »

 • Rosyjskie czołgi i ...

  ... Sezamkowa street. /2008-07-26/ Więcej »

 • Najpopularniejsze polskie przysłowia

  Komu w drogę, temu laptop Na twardzielu dioda górą Co dwie kopie to nie jedna Dopóty dysk dane nosi, póki mu bootsector nie padnie Jeden Celeron kompa nie czyni Nie wywołuj przerwań z BIOSu Mądry Polak po errorze Jak trwoga to do serwisu Nie wszystko dioda, co się świeci Gdzie dysków sześć, tam dużo formatowania Nie taki deamon straszny jak go killuja Tam gdzie deamon mó ... /2008-07-24/ Więcej »