Nazywam się...

semafor

Michał Szych i jestem programistą zawodowo i nie tylko. Napisałem kilka systemów głównie związanych z zarządzaniem treścią i e-Learningiem. Programuję w PHP, PostgreSQL SQLite jak trzeba MySQL`u i trochę w bash`u. Utrzymuję kilka stron internetowych. Niektóre z obowiązku a pozostałe z przyjemności. Grafikiem może nie jestem, ale znam podwąwą obsługę gimpa i bardzo dobrze HTML, XHTML i CSS. A oto czym sie obecnie zajmuję.

Prywatnie

jestem ojcem już trzyletniej Amelki, niedawno urodzonego Bartusia oraz mężem Moniki.
Mam za sobą już studia na KUL`u (kierunek: matematyka z informatyką). Pracę magisterską napisałem z dziedziny bezpieczeństwa aplikacji WEB a dokładniej e-learningu. Skończyłem również studia inżynierskie na Politechnice Lubelskiej na kierunku elektrotechnika. Pracę dyplomową popełniłem o bazach danych w elektroenergetyce przygotowując projekt i implementację projektu dla potrzeb obliczń rozpływów w sieciach elektroenergetycznych.

W wolnych chwilach

zajmuję się pływaniem, czasami jeżeli pogoda na to pozwala jeżdżę rowerem. Oprócz tego zajmuję się również fotografią. Początkowo robiłem zdjęcia na starej tzw. kliszy. Teraz mam do dyspozycji cyfraka. Jednak czasem żałuję tej przesiadki. Cyfrowe zdjęcia to już nie to samo :-(.

Lubię

wszystko co słodkie czli: żelki (szczególnie te z misiami :-)), galaretkę, ptasie mleczko, mp3, elegancką tapetę w łindołsie no i oczywiście kawę z ekspresu z kozim mlekiem i miodem.